Portfel męski skórzany mały RFID na zatrzask czarny - Sklep

Mały portfel męski skórzany marki SemiLine to produkt wykonany z najwyższej jakości skóry naturalnej, cechującej się odpornością na uszkodzenia i zarysowania. Portfel ten utrzymany jest w stylu minimalistycznym. Posiada on wyłącznie subtelne detale m.in. delikatne, srebrne logo. Charakteryzuje się on niewielkimi wymiarami, funkcjonalnością i prostotą. Szczególnie dedykowany jest mężczyznom ceniącym klasę i elegancję. Z pewnością przypadnie on do gustu również Panom stawiającym na funkcjonalność i wygodę.

Portfel męski skórzany mały – RFID na zatrzask

Portfel męski skórzany mały na zatrzask - idealny na prezent

Szukasz klasycznego portfelu męskiego na zatrzask? Z pewnością zainteresuje Cię skórzany model marki SemiLine. Wykonany jest on z wysokiej jakości skóry bydlęcej. Posiada 2 kieszenie na banknoty, miejsce na monety, 7 kieszonek na karty płatnicze, 2 ukryte kieszonki i 3 przezroczyste kieszonki na zdjęcia lub dokumenty. Mały portfel męski skórzany SemiLine posiada warstwę membrany zabezpieczającą karty płatnicze przed złodziejami kradnącymi pieniądze przy pomocy terminali. Portfel ten jest klasyczny i uniwersalny, dlatego możesz być pewien, iż będzie on trafionym prezentem dla każdego mężczyzny - zarówno młodszego, jak i starszego.

Elegancki Portfel męski skórzany mały - Gdzie kupić?

Zastanawiasz się, gdzie można kupić elegancki portfel męski ze skóry? Otóż wysokiej jakości portfel stworzony w stu procentach z naturalnej skóry znajdziesz na stronie: https://semiline.eu/products/portfel-meski-skorzany-maly-rfid-na-zatrzask-czarny. Prezentowany model marki SemiLine zachwyca swoją niepowtarzalną estetyką i funkcjonalnością. Z zewnątrz obszyty jest najlepszą skórą bydlęcą, natomiast jego wnętrze wyłożone zostało delikatną, logowaną podszewką. Portfel ten nie wypycha kieszeni, lecz mieści wszystko, co potrzebne m.in. monety, banknoty, karty płatnicze i dokumenty.

Portfel męski skórzany na zatrzask - Cena

Jesteś zainteresowany zakupem męskiego portfela skórzanego marki SemiLine? Chciałbyś poznać jego cenę? Wejdź na stronę: https://semiline.eu/products/portfel-meski-skorzany-maly-rfid-na-zatrzask-czarny. Znajdziesz na niej informacje o kosztach zakupu, aktualnej promocji (jeśli taka występuje) oraz ogólny opis portfela. Na podanej stronie dostępne są również zdjęcia poglądowe produktu. Jeśli chcesz uzyskać dodatkowe informacje, skontaktuj się z działem obsługi SemiLine.